Tłumacz / Weryfikator

Awangarda Polska

00-508 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy tłumaczy / weryfikatorów EN/PL i DE/PL do pracy na stałe w biurze.

Weryfikacje i tłumaczenia dotyczą szerokiego zakresu tematycznego.

Oferty freelancerów oraz agencji tłumaczeń będą usuwane, podobnie jak oferty osób niespełniających wymagań (szczególnie dotyczących kombinacji językowej).

Zapewniamy szkolenie w zakresie narzędzi CAT oraz pracę w doświadczonym zespole.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe filologiczne lub w trakcie studiów (ukończony V rok studiów albo IV lub V rok studiów i plan zajęć umożliwiający pracę co najmniej przez kilka dni w tygodniu)
  • biegła znajomość języka angielskiego lub biegła znajomość języka niemieckiego (obowiązkowo)
  • doświadczenie w tłumaczeniu i weryfikacji tekstów z/na język angielski lub doświadczenie w tłumaczeniu i weryfikacji tekstów z/na język niemiecki
  • zacięcie do weryfikacji i tłumaczeń: dokładność, cierpliwość, dociekliwość w tropieniu odpowiednich terminów i zapał do poszerzania swojej wiedzy
  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • dobra organizacja pracy
  • kultura osobista przekładająca się na umiejętność współpracy w grupie
  • pozytywna energia i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja