Tłumacz / Tłumaczka języka niemieckiego

Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Września k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W branży Automotive jesteśmy na rynku od ponad 30-stu lat. Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta, a oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania naszych Klientów. Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy i zabezpieczamy poszczególne efekty naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności. Nasze motto brzmi: „Świadczenie usług to dla nas nie tylko zadowolenie Klienta, ale również wartościowy i sięgający w przyszłość rozwój Klienta”.

W związku z szybką ekspansją na rynku Grupa Clavey zatrudni od zaraz do zakładu Volkswagena we Wrześni:

TŁUMACZA / TŁUMACZKĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zakres obowiązków:

• udział w spotkaniach Volkswagen Poznań w charakterze tłumacza (tematyka techniczna),

• tłumaczenie symultaniczne rozmów,

• tłumaczenia pisemne dokumentacji technicznej – protokołów, instrukcji obsługi, wytycznych,

• sporządzanie tabel, tworzenie protokołów i przygotowywanie zestawień zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Wymagania

Kandydaci na to stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:

• biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość słownictwa technicznego i doświadczenie w pracy tłumacza,

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook,

• wysoka kultura osobista,

• umiejętność radzenia sobie ze stresem,

• solidność,

• umiejętność pracy w zespole,

• komunikatywność,

• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz samodzielność.

Kandydatom oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie z indywidualnie określonymi warunkami,

• stabilne miejsce pracy z dobrą atmosferą,

• zatrudnienie na pełen etat,

• udział w realizacji interesujących projektów,

• możliwość rozwoju zawodowego,

ciekawa praca w jednej z najnowocześniejszych fabryk samochodowych w Polsce – fabryka VW, Białężyce koło Wrześni.

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj możliwość wsparcia przedsięwzięcia od samego początku!

Jeżeli zainteresowało Ciebie nasze ogłoszenie czekamy na Twoją aplikację.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższym oświadczeniem:

Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz gromadzenie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm..

Prezentacja firmy

Clavey Personal Power Sp. z o.o. to firma o profilu usługowym, za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja