Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń Diuna, najszybciej rozwijająca się i jedna z największych firm w branży tłumaczeniowej w Polsce, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku
tłumacz techniczny języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
-tłumaczenie patentów i tekstów technicznych w zespole tłumaczy-specjalistów,
-wykonywanie korekt tłumaczeń technicznych.

Oferujemy:
-stałe zatrudnienie na pełen etat lub pół etatu,
-możliwość rozwoju i awansu,
-pracę w zespole młodych i pięknych, gdzie na co dzień panuje fantastyczna atmosfera.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV+LM.

Prosimy nie przesyłać ofert pracy zdalnej. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Wymagania

Wymagania:
-biegła znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego,
-biegła znajomość języka polskiego (native speaker),
-wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani również studenci ostatnich lat studiów lub doktoranci),
-doświadczenie w pracy z obcojęzyczną dokumentacją techniczną,
-dokładność, skrupulatność, wyczucie językowe,
-umiejętność uczenia się, umiejętność korzystania ze słowników i źródeł Internetowych,
-mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku tłumacza.

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń Diuna – O nas<br/><br/>Tłumaczenia specjalistyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne