Tłumacz techniczny angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański i inne języki

Futura Centrum Językowe

Rybnik, cała Polska, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy tłumaczy technicznych następujących języków: albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, chorwacki, czeski,duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hebrajski, hiszpański, irlandzki, islandzki, japoński, kasachski, litewski, łotewski, macedoński, niderlandzki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski,rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, turecki,węgierski, włoski, a także innych języków

Zadaniem tłumacza będzie:

  • tłumaczenie tekstów z zaawansowaną terminologią specjalistyczną (teksty techniczne) z języka polskiego na język obcy, z języka obcego na język polski lub z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności)

Wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w tłumaczeniach tekstów technicznych
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub inne
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego
  • umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki
  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • własna działalność gospodarcza
  • znajomość programu Trados

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem tłumaczy ponad 40 języków. Wśród nas są także m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja