Tłumacz pisemny języka niemieckiego

PSO sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Praca na stanowisku tłumacza na pełen etat w siedzibie biura
  • Tłumaczenie tekstów głównie z dziedziny techniki, marketingu, IT
  • Tłumaczenia wspomagane systemem SDL Trados Studio
  • Dostęp do konsultantów i słowników specjalistycznych
  • Współpraca z zespołem doświadczonych tłumaczy

CV musi zawierać klauzulę „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Wymagania

  • Ukończone studia na kierunku germanistyka, lingwistyka, translatoryka
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Mile widziane

  • Tłumaczenie w parze językowej EN-PL
  • Umiejętność bezwzrokowego pisanie na klawiaturze
  • Znajomość programu TRADOS
  • Orientacja w zagadnieniach technicznych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się tłumaczeniami. Posiadamy etatowych tłumaczy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja