TŁUMACZ NA BUDOWĘ Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Promus Katowice Sp. z o. o.

Niemcy, Ingolstadt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. - oddział w Czechach  pilnie poszukuje Tłumacza z językiem niemieckim na budowę w Niemczech (Ingolstadt)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  w mowie i w piśmie - branża budowlana

Zakres obowiązków:

  • obsługa tłumaczeniowa inwestycji prowadzonej na terenie Niemiec ( Ingolstadt)
  • koordynacja projektu w j. niemieckim ,
  • nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów i korespondencji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • pełne ubezpieczenie społeczne
  • zakwaterowanie

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem o ochronie danych osobowych.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy