Tłumacz/korektor angielski/niemiecki

KMK Biuro Tłumaczeń Technicznych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- korektę tłumaczeń (merytoryczną, językową i stylistyczną)
- wykonywanie tłumaczeń pisemnych z i na język obcy

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze godzin (przynajmniej 2 dni w tygodniu od 9.00 do 17.00), dni do uzgodnienia

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (filologia, lingwistyka stosowana) lub ostatni rok studiów
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość niemieckiego)
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się Biuro Tłumaczeń Technicznych <br/>NR 1 NA RYNKU ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja