Tłumacz języków obcych

Lingea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Lingea sp. z o.o. zajmuje się rozwojem aplikacji i tworzeniem własnych tytułów językowych. Działamy od roku 1997 jako firma software’owa, wydawca książek i agencja tłumaczeniowa w Polsce, Czechach, Rumunii, na Słowacji oraz na Węgrzech. W naszej ofercie znajduje się około 400 tytułów książkowych. Jesteśmy czołowym dostawcą technologii językowych i partnerem wybitnych wydawnictw, np. HarperCollins Publishers, Pearson Education, Oxford University Press, Robert i innych. Z naszych aplikacji korzystają klienci w Europie, USA, Brazylii, Meksyku, Chinach i Korei.

Języki są naszą pasją.

Obecnie poszukujemy tłumaczy języków obcych.

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość języka obcego poświadczona dyplomem uczelni wyższej bądź certyfikatami
- doświadczenie w tłumaczeniu i redagowaniu tekstów
- bardzo dobra znajomość gramatyki i stylistyki języka polskiego
- mile widziana specjalizacja w tłumaczeniu tekstów z co najmniej jednej z poniższych dziedzin: medycyna i farmacja, finanse i bankowość, prawo, ekonomia, ubezpieczenia, marketing, HR i zarządzanie, technika, informatyka
- rzetelność i terminowość

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Lingea należy do czołowych, międzynarodowych producentów sło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja