Opis stanowiska pracy

Firma JTB Global Technology Sp.z o.o. jest dostawcą urządzeń kogeneracyjnych oraz rozwiązań i systemów do produkcji ekologicznej energii i ciepła.Jednocześnie jesteśmy dostawcą metali oraz tworzyw sztucznych. Istniejemy na Polskim rynku od 1990 r.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                              Tłumacz języka włoskiego

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

 • profesjonalne tłumaczenia na j. włoski lub z j. włoskiego na j. polski wszelkiej dokumentacji, broszur, stron internetowych, katalogów, materiałów promocyjnych

Oferujemy:

 • konkurencyjną stawkę wynagrodzenia

 • możliwość stałej długoterminowej współpracy

 • możliwość pracy zdalnej

Wymagania

• biegła znajomość języka włoskiego ( preferowane wykształcenie filologiczne)

• bardzo dobra znajomość języka polskiego

• sumienność oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług

• dobrej organizacji pracy oraz terminowości

• język angielski mile widziany

Aplikacje zawierające Cv prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży energetycznej i energii odnawialnej. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa