Tłumacz języka niemieckiego

CTS24 Sp. j.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Tłumaczenie dokumentów samochodowych
  • Tłumaczenie świadectw, zaświadczeń itp.
  • Praca biurowa

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów samochodowych
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi
  • Znajomość innego języka obcego mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Wsparcie wyspecjalizowanych współpracowników,
  • Warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu,
  • Możliwość pracy w systemie Home Office.

Wymagania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny).

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie i przez mojego pracodawcę, przez firmę CTS24 sp. jawna z siedzibą pod adresem ul. Miłocińska 1, 35-232 Rzeszów zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883., z późn. zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, że mam prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także o tym, że przekazanie danych osobowych firmie CTS24 sp. jawna jest dobrowolne i na moją prośbę dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte zgodnie z artykułem 23 ust.2. p. 6) ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883., z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy, działającą od 2008 roku firmą, oferującą usługi dla branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne