Tłumacz języka niemieckiego

TextPartner Sp. j.

Katowice, 40-144, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma TextPartner na międzynarodowym rynku tłumaczeń jest obecna od prawie 20 lat. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do międzynarodowych firm sprzedających usługi i towary na rynku polskim. W naszym oddziale w Katowicach zatrudniamy tłumaczy, korektorów, redaktorów, kierowników projektów i operatorów DTP. Zapewniamy komfortowe warunki pracy, jasne zasady zatrudniania, czytelną ścieżkę awansu oraz dostęp do najnowszych narzędzi związanych technologią tłumaczeniową. Nasza oferta pracy skierowana jest zarówno do początkujących jak i doświadczonych tłumaczy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko tłumacza języka niemieckiego do pracy na etat w naszym biurze w Katowicach.

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tłumaczenie tekstów z języka niemieckiego na język polski przy użyciu narzędzi CAT (do komputerowego wspomagania tłumaczeń).

Oferujemy:
− Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
− Możliwość szybkiego awansu.
− Ruchome godziny pracy.

Wymagania

Wymagania:
− Wysoka kultura języka polskiego.
− Doskonała znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma TextPartner na międzynarodowym rynku tłumaczeń jest obecna od praw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja