Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Zakres obowiązków:
• Tłumaczenia tekstów z języka niemieckiego na polski i polskiego na niemiecki;
• Tłumaczenia pisemne;

Oferujemy:
• pracę pełną nowych wyzwań i niestandardowych rozwiązań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz zaangażowania,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
Praca w siedzibie naszej firmy w Bydgoszczy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV wraz ze zdjęciem na adres
mailowy z dopiskiem w tytule: tłumacz języka niemieckiego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy przesyłać CV.
"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.96 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla
na:
- przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby,

Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Wymagania
Niezbędne kwalifikacje:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność obsługi komputera i bardzo dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za wyniki pracy
• Sumienność oraz dbałość o wysoka jakość świadczonej pracy

Prezentacja firmy

Centrum Lingwistyczne to najdłużej działające na rynku Województw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne