TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W NIEMCZECH

HR International Sp. z o.o.

02-170 Warszawa, mazowieckie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: 02-170 Warszawa

Polski HR International Sp. Z o.o. to spółka należąca do Polskiego HR S.A Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim HR S.A.
Polski HR International Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko

TŁUMACZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: NIEMCY

Zakres obowiązków:

• pomoc przy liczeniu i skanowaniu produktów w sklepach wielkopowierzchniowych
• sporządzanie raportów dotyczących wyników kontroli zeskanowanych towarów
• tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• atrakcyjna stawka godzinowa w euro
• pakiet szkoleń
• darmowe zakwaterowanie i dojazdy na terenie Niemiec
• zorganizowany transport z Polski do Niemiec oraz powrót

Wymagania:

• możliwość wyjazdu w okresie letnim,
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w zarządzaniu personelem będzie dodatkowym atutem

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny w temacie wpisując: TŁUMACZ
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR International Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.