Tłumacz języka niemieckiego - Tłumaczenia pisemne - Praca zdalna

Mediakol

40-748 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń poszukuje niezależnych tłumaczy języka niemieckiego. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim biegłej znajomości języka, potwierdzonej stosownymi dokumentami tj. dyplomem uczelni wyższej bądź certyfikatem. Dodatkowym atutem z pewnością będzie znajomość terminologii z różnych dziedzin oraz doświadczenie w tłumaczeniach. Szukamy osób sumiennych i niezawodnych. Najlepszym kandydatom możemy zaoferować ciekawą pracę, szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz elastyczny czas pracy. Jeśli jesteś tłumaczem freelancerem ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Oferta dotyczy pracy zdalnej dla tłumaczeń pisemnych.

W CV LUB INNEJ CZĘŚCI APLIKACJI KONIECZNIE PROSIMY PODAĆ STAWKĘ BRUTTO ZA 1800 znaków ze spacjami dla tłumaczeń niemiecki-polski-oraz polski-niemiecki.
Zgłoszenia bez podanej stawki niestety nie będa uwzględniane w procesie rekrutacyjnym.

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie wyższe lub certyfikat

- kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu i redagowaniu tekstów na język  niemiecki

- znajomość terminologii z różnych dziedzin- miele widziana

- wyczucie językowe, wyczulenie na kwestie stylistyczne, dbałość o poprawność językową

Prezentacja firmy

Katowicka firma Mediakol ma solidne tradycje tworzenia funkcjonal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce