Tłumacz języka niemieckiego/angielskiego/czeskiego z programem Trados, praca zdalna

APLOQ S.A.

Wrocław, 50-013, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń APLOQ S.A. to prężnie działająca agencja z siedzibą we Wrocławiu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy tłumaczy języków niemieckiego, angielskiego, czeskiego, którzy w swojej pracy wykorzystują narzędzia CAT.

Oferujemy:

-pracę zdalną,
-ciekawe projekty tłumaczeniowe,
-regularne zlecenia,
-doskonałą komunikację i wsparcie koordynatorów projektu w realizacji zleceń.

Wymagania

-wykształcenie filologiczne lub potwierdzona certyfikatem doskonała znajomość języka obcego,
-obsługa narzędzi CAT, w szczególności programu Trados, mile widziana znajomość obsługi programu Across,
-doświadczenie w realizacji projektów tłumaczeniowych z jednego/kilku obszarów: prawo, medycyna, automatyka, marketing, motoryzacja, dokumenty UE, finanse.

Zapraszamy do współpracy!

Prezentacja firmy

Jesteśmy profesjonalnym biurem tłumaczeń. Dzięki bogatemu know-ho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja