Tłumacz języka koreańskiego

Future Time Doradztwo Personalne.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest koreańska firma produkcyjna, działająca od kilku lat w Polsce. W związku z jej dalszym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka koreańskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego (mile widziana znajomość języka angielskiego)
  • umiejętności tłumaczenia symultanicznego
  • predyspozycji pozwalających na tłumaczenie kwestii technicznych
  • obowiązkowości i solidności
  • gotowości na relokację do Gliwic

Nasz klient zapewnia bardzo dobre wynagrodzenie wraz z umową o pracę i dostępem do funduszu socjalnego oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach globalnej, prężnej firmy.

Prosimy o przesyłanie Cv w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja