Tłumacz Języka Koreańskiego / Asystent Project Manager'a

Hansei Sp. z o.o.

02-796 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- tworzenie tłumaczeń - w tym dokumentacji technicznej (polski - koreański, koreański - polski, koreański – angielski, angielski – koreański);
- wsparcie komunikacji wewnętrznej;
- wsparcie zespołu w zakresie zadań administracyjnych.

Wymagania:
- biegła znajomość języka koreańskiego;
- biegła znajomość języka angielskiego;
- wykształcenie wyższe: koreanistyka;
- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów (w tym dokumentacji technicznej);
- znajomość pakiety MS Office;
- umiejętność pracy w zespole;
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- stałą pracę na pełny etat (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza);
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny oraz dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Spółkę HANSEI stworzyliśmy pod koniec 2011 roku w celu rozwoju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja