Tłumacz języka francuskiego

Statisticon

41-506 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Statisticon to grupa ludzi którzy aktywnie, z zaangażowaniem zmieniają sposób w jaki ludzie korzystają z nowoczesnych mediów i komunikują się między sobą. Praca w w naszej firmie to sposób na realizacje swoich zawodowych ambicji, ale też miejsce, gdzie spotykają się ludzie otwarci, którzy tworzą kreatywną atmosferę w miejscu pracy i poza nim. Dołącz do Nas! Szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna, online

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim biegłej znajomości języka, potwierdzonej stosownymi dokumentami tj. dyplomem uczelni wyższej bądź certyfikatem. Dodatkowym atutem z pewnością będzie znajomość terminologii z różnych dziedzin oraz doświadczenie w tłumaczeniach. Szukamy osób sumiennych i niezawodnych. Najlepszym kandydatom możemy zaoferować ciekawą pracę, szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz elastyczny czas pracy. Jeśli jesteś tłumaczem freelancerem ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

Wymagania

- biegła znajomość języka francuskiego
- wykształcenie wyższe lub certyfikat
- kilkuletnie doświadczenie w tłumaczeniu i redagowaniu tekstów na język francuski
- znajomość terminologii z różnych dziedzin- miele widziana
- wyczucie językowe, wyczulenie na kwestie stylistyczne, dbałość o poprawność językową

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się rozwojem oraz tworzeniem webserwisów na potrz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce