Tłumacz języka francuskiego tematyka:nowe technologie/internet

Connective Sp. z o.o

31-429 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Connective Sp z o.o., spółka skoncentrowana na tworzeniu rozwiązań typu mobile marketing automation/omnichannel poszukuje tłumacz z doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów branży internet/e-commerce/mobile/start-up do współpracy przy tłumaczeniu dokumentów: ofert handlowych, broszur reklamowych i innych.

Miejsce pracy: praca zdalna na zlecenie

Oferujemy:

- elastyczną współpracę w formie zleceń
- komfort pracy zdalnej
- ciekawy zakres zleceń dot. nowych technologii

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Zdajemy sobie sprawę, że optymalne byłoby podjęcie korespondencji ze wszystkimi osobami, które przesłały nam aplikacje. Ze względu na ograniczenia czasowe, odpowiemy na wybrane zgłoszenia o czym pragniemy Państwa poinformować w tym miejscu.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Platforma me Sp. z o.o., oraz spółki powiązane zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Wymagania

- bardzo znajomość języka francuskiego związanego z branżami internet/e-commerce/m-commerce/omnichannel/start-up etc.
- doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów o charakterze stricte marketingowym
- portfolio tłumaczenie w opisanym zakresie
- dostępność czasowa w ciągu dnia
- dostępność komunikacyjna via e-mail, skype, gsm

Prezentacja firmy

Connective Sp. z o.o., łączy aktywność użytkowników w świecie cyfrowym z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
30PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja