Tłumacz języka angielskiego i francuskiego

Expresso

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro tłumaczeń Expresso poszukuje tłumaczy z języka angielskiego na język polski.

Brak doświadczenia nie jest problemem. Szukamy przede wszystkim utalentowanych ludzi, którzy dobrze znają język obcy, perfekcyjnie posługują się językiem polskim i mają talent do pisania tekstów, które dobrze się czyta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu, listu motywacyjnego, próbek wykonanych przez siebie tłumaczeń (dobre teksty znaczą dla nas więcej niż najpiękniejsze nawet CV, dlatego oferty bez próbek nie będą rozpatrywane), opcjonalnie także dziedzin specjalizacji (mile widziane wykształcenie techniczne lub medyczne).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu kontynuacji procesu rekrutacyjnego. Najlepszym oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy (praca zdalna)
- pakiet szkoleń

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)”.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego oraz francuskiego
- doskonała znajomość języka polskiego
- lekkie pióro
- dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy zgranym zespołem tłumaczy i korektorów. Specjalizujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja