Tłoczarz/ Zgrzewacz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze:
    3200 brutto + 25% premii regulaminowej,
    premia za frekwencję 125 zł brutto, efektywnościowa od lidera do 450 zł brutto oraz kwartalna w przedziale od 300 do 600 zł brutto
  • Dodatkowe premie motywacyjne za aktywność w soboty, możliwość nadgodzin 50% oraz 100%
  • Benefity: MultiSport, PZU, Manpower Premium

Пропозиція:

  • Зарплата: 3200 зл./брутто + 25% нормативної премії, Премія за відвідування 125 зл/брутто, за якість до 450 зл/брутто, квартальна від 300 до 600 зл/брутто
  • Додаткові мотиваційні премії за активність в суботи, Можливість праці у надгодини та суботи
  • За кожний пропрацьований місяць два дні платної відпустки
  • Bсебічна допомога у легалізації побуту (карта побуту, віза і т.д.)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane, jeśli nie posiadasz wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia

Вимоги:

  • Бажання працювати в 3 зміни
  • Досвід у праці на продукції (якщо не маєте,то навчитеся)

Zadania:

  • Obsługa pras, zgrzewarek i urządzeń montażowych
  • Wsparcie prac produkcyjnych i montażowych w branży automotive
  • Tłoczenie i zgrzewanie części samochodowych

Обов’язки:

  • Обслуговування пресів, зварювальних апаратів, монтувальних пристроїв
  • Пресування і зварювання автомобільних запчастин
  • Праця на продукції і монтажі

Atrakcyjna oferta pracy w lokalizacji Tychy - Wilkowyje, zapraszamy do aplikowania!

Manpower Tychy, al. Niepodległości 55

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy