Opis stanowiska pracy

Firma Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy - 3 krotny zdobywca ŚWIDNICKIEGO GRYFA w kategorii "Najlepszy pracodawca w Świdnicy", wiodący producent urządzeń AGD poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

TŁOCZARZ - EMALIERNIK

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Obsługę pras (mechanicznych lub hyrdaulicznych)
  • Obsługę narzędzi i urządzeń związanych z procesem produkcyjnym
  • Przygotowywanie materiału do prodkucji (szlifowanie, breszowanie, wiercenie)
  • Transport wewnątrzzakładowy
  • Czyszczenie maszyn
  • Nadzór nad produkcją detalu
  • Wypełnianie dokumentów związanych z produkcją

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - NOWE STAWKI
  • System premiowania
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Posiłek dla pracownika
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności manualne, koordynacja ruchowa
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wg narzuconych zasad
  • Sprawdzanie komponentów pod względem jakościowym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami (np. wkrętak, szlifierka, narzędziami pomiarowymi)
  • Skrupulatność i dokładność
  • Chęci do pracy i nauki
  • Dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Prezentacja firmy

Kształtujemy lepsze życie.<br/><br/>Electrolux jest największym n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji