THERMOPLEX - Zatrudnimy mechanika

Thermoplex

97-200 Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

THERMOPLEX POLSKA jest jedną z pierwszych firm na terenie Województwa Łódzkiego i jego okolic, świadczącą profesjonalną obsługę i serwis urządzeń chłodniczych.

Firma powstała w 2001 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu chłodnictwa transportowego, ogrzewania postojowego i wind samo załadowczych. Profesjonalnie zajmujemy się doborem, montażem, a przede wszystkim serwisem wszystkich typów samochodowych i naczepowych agregatów chłodniczych.

Od 2014 roku jesteśmy partnerem producenta najlepszych rozwiązań chłodniczych do transportu drogowego jakim jest Carrier Transicold.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Mechanika.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
nr ref.: 04/2015/TM

OFERUJEMY:
- pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie e-mailem CV wraz z numerem referencyjnym i nazwą stanowiska.

Wymagania

- znajomość mechaniki samochodowej- warunek konieczny,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność
- dynamiczność

Prezentacja firmy

THERMOPLEX POLSKA jest jedną z pierwszych firm na terenie Wojewód... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive