Hays Poland

Tester

Warszawa
Tester
Warszawa
NR REF.: 1116752

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 60-70 zł / h netto

Zadania:

  • Udział w realizacji i testowaniu projektów w obszarze Platformy Omnikanałowej do obsługi klienta,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania
  • Realizacja testów funkcjonalnych systemów zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi
  • Tworzenie planu testów
  • Przygotowanie przypadków testowych
  • Zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów
  • Analiza i raportowanie wyników testów
  • Współpraca z klientem biznesowym w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu z wykorzystaniem zagadnień zachowania i kontroli jakości systemów informatycznych
  • Praktyczna znajomość jednego z narzędzi wspomagających proces testowania (HP QC, UTP, ALM, JIRA, Selenium)
  • Znajomość zasad testowania, technik testowych, procedur testowych, metodyk testowych, procesu testowania

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland