Opis stanowiska pracy

Invent On Sp. z o.o., to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Zapewniamy kompleksowa obsługę wdrożonych rozwiązań oraz ich dopasowywanie do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb Klienta. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: tester.
Opis zadań:
• Analiza specyfikacji wymagań i projektów technicznych
• Przygotowywanie scenariuszy/przypadków testowych,
• Weryfikacja przypadków testowych,
• Raportowanie błędów wykrytych podczas testów,
• Raportowanie wyników testów,
• Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
• Przeprowadzanie testów niefunkcjonalnych(wydajnościowe aplikacji, weryfikacji uprawnień, bezpieczeństwa aplikacji).
• Przeprowadzanie testów manualnych/regresyjnych/akceptacyjnych,
• Automatyzacja testów funkcjonalnych i regresyjnych,
• Testowanie sprzętu peryferyjnego do pracy w środowisku produkcyjnym,
• Bezpośrednia praca z analitykami przy określaniu wymagań,
• Tworzenie dokumentacji klienta oraz instrukcji obsługi dla użytkownika końcowego,

Wymagania

• Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Znajomość SQL w stopniu umożliwiającym wsparcie testów,
• Znajomość systemów operacyjnych Windows/Windows Server,
• Znajomość metodyki i narzędzi wspomagających testowanie aplikacji, np. Selenium, HP QTP, Load Runner, Visual Studio Test Manager lub inne narzędzia wspomagające testowanie,
• Umiejętność czytania diagramów UML i BPMN,
• Certyfikat ISTQB Foundation,
• Mile widziany certyfikat REQB.

Prezentacja firmy

Firma Invent On, powstała z myślą zarówno o małych, średnich jak ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości