NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Tester

Miejsce pracy: Katowice
NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy testerów do kilku projektów. Od stycznia mamy nową siedzibę w Katowicach i intensywnie się tutaj rozwijamy. Oferujemy różne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy, benefity takie jak Medicover i Multisport. A do tego wyjątkową atmosferę.

Poszukujemy zarówno testerów manualnych, jak i automatycznych (także osób, które mają doświadczenie w testach manualnych, ale chcą rozwijać się w kierunku automatycznych). Szukamy testerów do projektów opartych na .NET lub Java.

Zakres obowiązków:

• przeprowadzanie testów

• tworzenie przypadków testowych i scenariuszy testowych

• współtworzenie dokumentacji

• współpraca z developerami i project managerami

Wymagania:

• przynajmniej półroczne doświadczenie w obszarze testowania

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Kartę MultiSport

• Medicover

• Elastyczny czas pracy

• Opiekę Menadżera Kariery

• Elastyczne formy zatrudnienia

• Różnorodne projekty

• Inne… (zapytaj nas)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.