Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, wydajnościowych na bazach danych
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • Ścisła współpraca z programistami w zakresie rozwiązywania wykrytych problemów

Wymagania

  • Podstawowa znajomość składni SQL
  • Analityczny umysł i zdolność koncepcyjnego myślenia
  • Samodzielność, dbałość o szczegóły i terminowość wykonywanych zadań
  • Mile widziana podstawowa znajomość baz danych MySQL, Microsoft SQL

Prezentacja firmy

OPENNET.PL - Jesteśmy liderem w dostarczaniu zaawansowanych systemów in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy