Hays Poland

Tester VoIP

Warszawa
Tester VoIP
Warszawa
NR REF.: 1118772

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta firmy z branży telekomikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester VoIP

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 350-400 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Wykonywanie testów i zgłaszanie znalezionych problemów (protocol tests)
  • Przygotowywanie raportów z testów i dokumentacji
  • Wykonywanie testów telefonów IP
  • Koordynowanie własnej pracy

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży telekomunikacyjnej
  • Znajomość protokołu SIP (SIP Trunk)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland