Tester stron internetowych / QA / Staż

WMK Invest Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: WMK Invest Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy płatny 3-miesięczny staż.  Po zakończonym stażu istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Do udziału w stażu zapraszamy młode, ambitne osoby, które chcą zdobyć doświadczenie w testowaniu stron internetowych.

Zadania:

  • testowanie nowych funkcjonalności stron www w ścisłej współpracy z programistami,
  • raportowanie błędów w systemie do zarządzania projektami,
  • nadzór procesu realizacji projektów firmy.

  • umiejętność analitycznego myślenia, krytyczne podejście i spostrzegawczość,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • samodzielność,
  • umiejętność wspołpracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość programownia.

Oferujemy:

  • płatny staż,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • możliwość współpracy ze programistami, grafikami i doświadczonymi Project Managerami.