Business Intelligence Technologies s.c.

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania

  • Prowadzenie testów oprogramowania w oparciu o specyfikację
  • Zapewnienie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i systemowymi
  • Wsparcie analityka w zakresie analizy błędów zgłoszonych przez klienta
  • Ścisła współpraca z analitykami oraz programistami

OCZEKUJEMY

  • Doświadczenia w prowadzeniu testów aplikacji biznesowych (minimum rok)
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Dążenia do ciągłego podnoszenia umiejętności
  • Analitycznego podejścia do rozwiązywanych problemów
  • Sprawnego posługiwania się pakietem biurowym Office
  • Kreatywności w usprawnianiu codziennych zadań
  • Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji wspierających firmy sektora finansowego
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją procesu testowania

OFERUJEMY

  • Rozwój zawodowy w środowisku nowoczesnych, wiodących technologii
  • Realną możliwość wpływu na to co robimy i jak działamy
  • Regularne imprezy integracyjne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Komfortowa praca w centrum Wrocławia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.