Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

• Ręczne prowadzenie testów odnoszących się do funkcjonalności, wydajności i obciążenia naszych stron internetowych oraz aplikacji

• Tworzenie i ulepszanie zautomatyzowanych testów przy użyciu nowoczesnych narzędzi (Webinject, BrowserStack itp.)

• Opracowywanie scenariuszy testowych na podstawie dokumentacji

• Dokumentowanie wyników testów

• Przetwarzanie i analizowanie wyników przeprowadzonych testów

• Opisywanie błędów wraz z propozycją rozwiązań

Oferujemy:

• Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

• Ciekawą pełną wyzwań pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów

• Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania

• Płaska struktura organizacyjna (nie jesteśmy korporacją)

• Miła atmosfera pracy w dynamicznym zespole

• Możliwość dalszego rozwoju

• Prywatna opieka medyczna

• Dofinansowanie zajęć sportowych

• Praca w nowoczesnym biurze we Wrocławiu

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z informatyką)

• Dobra znajomość języka programowania PHP oraz języka zapytań SQL

• Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

• Chęć do pogłębiania wiedzy i wykorzystywanie jej w codziennej pracy

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Samodzielność, nastawienie na realizacje celów, duże zaangażowanie

• Znajomość budowy serwisów webowych będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim/niemieckim

Prezentacja firmy

Nasza marka apo.com to jedna z największych i najnowocześniejsza apteka ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy