Tester Oprogramowania

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123219

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Oprogramowania

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
  • Tworzenie scenariuszy i dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Koordynatora testów

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego (1-4 lat)
  • Znajomości i umiejętności testowania różnych przeglądarek, systemów operacyjnych, VDI (etc.) oraz systemów informatycznych
  • Znajomości narzędzia HPQC (HP Quality Center) i/lub Jira
  • Podstawowa znajomość języka SQL
  • Otwartość, komunikatywność, dokładność i samodzielność
  • Język angielski poziom B2

  • Mile widziany certyfikat ISTQB
  • Znajomość jakiegokolwiek systemu CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B / umowę zlecenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland