Tester Oprogramowania

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikacje webowe i mobilne)
  • Współpraca ze starszymi testerami, zespołem developerów oraz dostawcą zewnętrznym
  • Praca z dokumentacją z projektową
  • Raportowanie przebiegu testów i defektów, zapewnianie jakości

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat o specjalności: matematyka, informatyka lub pokrewne
  • Talent do testowania oraz wyszukiwania defektów w oprogramowaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

OFERUJEMY
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

B2Bnetwork