Tester Oprogramowania

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

Miasto : Warszawa

B2Bnetwork specjalizuje się w projektach związanych z testami oprogramowania. Prowadzimy projekty z zakresu testów funkcjonalnych, automatycznych oraz wydajnościowych. Szukamy osób, które chcą się rozwijać i realizować projekty w różnych środowiskach i narzędziach. Dla naszych pracowników oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu testowania i programowania.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikcje webowe i mobilne)
  • Pisanie przypadków testowych na podstawie dokumentacji (Przypadki użycia, wymagania funkcjonalne itp.
  • Pomoc przy tworzeniu planu testów
  • Współpraca z analitykami, zespołem developerów oraz dostawcą zewnętrznym

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w testach
  • Znajomość zagadnień z zakresu testowania (ISTQB)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych w dowolnym narzędziu ( Selenium, HP QTP)
  • Znajomość narzędzia soapUI
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (testlink, HP QC lub inne )
  • Doświadczenie w automatyzacji testów w dowolnym narzędziu
  • Podstawy programowania

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
B2Bnetwork