Tester oprogramowania

Testlity

Suwałki, 16-400, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Twoim podstawowym zadaniem będzie oczywiście wyszukiwanie słabych punktów w systemach. Oznacza to udział m.in. w:

  • opracowywaniu planów testów;
  • opracowywaniu i wykonywaniu przypadków testowych;
  • opracowywaniu i utrzymywaniu dokumentacji testowej;
  • rewizjach kodu pod kątem bezpieczeństwa, wydajności i czytelności;
  • analizie i weryfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania;
  • automatyzacji testów.

Wymagania

Naszym podstawowym wymaganiem jest otwartość na nowe wyzwania, umiejętność i chęć szybkiego uczenia się. Poza tym oczekujemy, że spełnisz poniższe warunki:

  • posiadasz wykształcenie wyższe;
  • masz minimum 2 letnie doświadczenie na stanowiskach związanych z tworzeniem oprogramowania: programista, analityk, projektant, tester;
  • znasz różne metodyki tworzenia oprogramowania;
  • opanowałeś/aś podstawy programowania w przynajmniej jednym z języków: C#, Java, PHP, Python, Ruby, SQL;
  • znasz narzędzia wspierające automatyzacje testów;
  • znasz język angielski w stopniu, co najmniej, komunikatywnym;
  • cechuje Cię sumienność, rzetelność i dociekliwość.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testowaniu bezpieczeństwa aplikacji
  • Doświadczenie w testowaniu wydajności aplikacji
  • Certyfikaty ISTQB

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się zapewnianiem wysokiej jakości oprogramowani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości