Tester Oprogramowania

Sii Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin
Wyzwania przed Tobą:

W związku z dynamicznym rozwojem Sii i coraz większą liczbą zmian w naszych wewnętrznych procesach i aplikacjach poszukujemy testera do zespołu integracji będącego częścią wewnętrznego działu IT. Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za testowanie procesów biznesowych na platformie IBM BPM oraz będzie wspierała ich utrzymanie.

Zadania:

  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Tworzenie zapytań SQL do testowania baz danych i porównywania danych
  • Przygotowywanie środowiska do testów manualnych
  • Przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
  • Przygotowywanie i dbałość o dokumentację testową
  • Tworzenie, wdrażanie i doskonalenie procesów QA w całym cyklu życia projektu
Oczekiwane umiejętności:
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze testowania oprogramowania
  • Znajomość narzędzi: np. JIRA, TestLink lub inne
  • Dobra znajomość bazy danych SQL
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
Korzyści dla Ciebie:
  • Pracuj nad wymagającymi i fascynującymi międzynarodowymi projektami prowadzonymi dla setek prestiżowych klientów z różnych obszarów i branż.
  • Rozwijaj swoją karierę dzięki wielu możliwościom oferowanym przez naszą aplikację Job Changer, która pozwala Ci zmienić projekt, obszar Twojej działalności lub lokalizację pracy.
  • Współpracuj z najlepszymi ekspertami w utalentowanych i pełnych pasji zespołach nad najbardziej zaawansowanymi, nowatorskimi technologiami.
  • Zwiększaj swoje umiejętności biorąc udział w wielu wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach.
  • Pracuj w firmie z tytułem Najlepsze Miejsce Pracy zatrudniającej ponad 4 000 specjalistów, z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Skorzystaj wraz ze swoją rodziną z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, weź udział w kursach języków obcych organizowanych w naszych biurach oraz dołącz do systemu MyBenefit.
  • Zrealizuj Twoje inicjatywy i marzenia w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers.
  • Weź udział w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach.
  • Poznaj nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach.
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie