Tester oprogramowania

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Koordynacja czynności testowych
  • Przygotowywanie planów oraz harmonogramów testów
  • Komunikacja wewnątrz - projektowa
  • Zapewnienie zgodności testowania z obowiązującymi procedurami
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych czynności testowych
  • Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Analiza problemów oraz zgłaszanie błędów
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji (testy funkcjonalne,  wydajnościowe, akceptacyjne, automatyczne)
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku lidera testów w projekcie
  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testowych
  • Doświadczenie w tworzeniu standardów testowania – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość UML
  • Bardzo dobra znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość TFS/ HP ALM/ HP Quality Center
  • Znajomość JIRA
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami zarządzającymi testowaniem
  • Praktyczna znajomość metodologii testowania oraz narzędzi testowych
  • Praktyczna znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość zagadnień zachowania oraz kontroli jakości systemów informatycznych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej oraz analitycznej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat ISEB/STQB – będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikat ITIL Foundation –  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.