Opis stanowiska pracy

• Analiza dokumentacji projektu ( Wymagań systemowych, architektury programu, Projektu programu) oraz projektowanie kodu źródłowego

• Opracowanie i wykonanie testów na wbudowanych systemach

• Wykonanie zintegrowanego oprogramowania. Praca z narzędziami wspomagającymi testy wydajnościowe oprogramowania (np. Zmiany powołań do baz danych, konfiguracja zarządzania systemem, automatyczne testy środowiska)

• Regularne kontakty z zespołem projektowym z całego świata

• Koordynacja/ planowanie testów oprogramowania z poszczególnymi etapami jego tworzenia oraz dostępnymi zasobami

• Przygotowywanie raportów dla zarządzających projektem. śledzenie i opracowywanie środowiska dla weryfikacji oprogramowania

Wymagania

• Wyższe wykształcenie z dziedzin takich jak programowanie, elektronika, informatyka, inżynieria

• Komunikatywny poziom języka angielskiego,

• Doświadczenie w testowaniu oprogramowanie

• Zrozumienie architektury mikrokontrolerów

• Znajomość języka C

• Znajomość języka Assembler dla mikrokontrolerów

• Dobra znajomość układów elektronicznych

Chęć relokacji do Częstochowy

Oferujemy:

• Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;

• Możliwość poznania i pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi;

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w międzynarodowym środowisku

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria