Agencja Zatrudnienia KS Service

Tester oprogramowania

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

OBOWIĄZKI

  • Planowanie przypadków testowych i scenariuszy testów
  • Przygotowywanie test flow - automatycznych scenariuszy testowych
  • Prowadzenie testów funkcjonalnych
  • Prowadzenie testów regresji
  • Przygotowywanie mechanizmów automatycznego wykrywania błędów
  • Raportowanie wykrytych błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji systemu (w tym pomoc kontekstowa)

WYMAGANIA

  • Praktyczna znajomość podstaw programowania w jednym ze środowisk (Python, C#, Java)
  • Znajomość SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne tworzenie zapytań
  • Znajomość pakietu Sikulix
  • Umiejętność raportowania błędów, jasnego opisywania problemów i prowadzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji błędu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (VoIP, ISDN)
  • Praktyczne umiejętności w obsłudze pakietu MS Office
  • Znajomość IDE Eclips, lub podobne
  • Znajomość PostgreSQL

OFERUJEMY

  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych
  • Pracę zgodnie z metodologią SCRUM
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • Codzienny poczęstunek w firmie
  • Kontakt z najnowszymi technologiami .Net Core, Angular, Spring Framework, Stax itp.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.