Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy do pracy na stanowisko tester oprogramowania.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, praca w ramach umowy o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie,
- pracę przy ciekawym i ambitnym projekcie,
- faktyczny wpływ na końcowy kształt projektu.

Zakres obowiązków:
- tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
- przeprowadzanie zleconych testów,
- opracowywanie dokumentacji.

Wymagania

- doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych i wydajnościowych,
- znajomości języków programowania JavaScript i HTML,
- znajomości bazy danych PostgreSQL,
- znajomości zasad działania oprogramowania klasy ERP i systemów produkcyjnych,
- doświadczenia w pracy na oprogramowaniu klasy ERP,
- umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją i wdrożeniem informatycznych system... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP