Tester oprogramowania / Quality Assurance Analyst

Questy

Poznań, 60-853, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do naszego zespołu na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za jakość naszych rozwiązań.

Twoje główne zadania:

- przygotowywanie oraz realizacja planu przypadków testowych,
- automatyzacja testów i prowadzenie testów regresyjnych,
- weryfikacja funkcjonalności, ergonomii, wydajności oraz dokumentacji,
- zapewnienie aktualności dokumentacji do systemu.

Co zyskasz dołączając do nas:

- ciekawą pracę przy interesujących innowacyjnych projektach
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
- rozwój -możliwość poznania wielu rozwiązań, które realizujemy lub z którymi integrujemy nasze rozwiązania
- ciekawe doświadczenie i możliwość wykorzystania Twojego potencjału
- możliwość awansu - pionowego i poziomego
- możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym,
- atrakcyjny zawód w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego.
- miłą atmosferę oraz troskę o Twoje plany i potrzeby
- dobra lokalizacja biura (centrum Poznania)

Wymagania

Czego oczekujemy ?
- znajomości SQL
- podstaw PHP lub innego języka programowania

Mile widziane:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co cenimy u ludzi na tym stanowisku ?

- umiejętność analitycznego myślenia
- samodzielność - umiejętność znajdywania rozwiązań
- komunikatywność
- dokładność, sumienność

Prezentacja firmy

Questy od blisko 15 lat wspiera klientów biznesowych efektywnymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bez ograniczeń
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta