TESTER OPROGRAMOWANIA (Nr Ref.: QAD/KAT/05/2014)

Webanywhere Sp. z o.o.

40-857 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Założona w 2003 roku firma Webanywhere jest jednym z liderów rynku rozwiązań e-learnigowych w Wielkiej Brytanii.

Pracujemy dla takich klientów jak Safeway i British Safety Council.  Od 2012 roku Centrum Rozwoju Oprogramowania firmy działa w Katowicach. Aktualnie zatrudniamy ponad 30 osób na stanowiskach: programistów, kontrolerów jakości i project managerów oraz dodatkowo około 20 osób w dziale wdrożeń.

W związku z nowymi projektami poszukujemy profesjonalistów świadomie podążających ścieżką kariery oraz młodych osób poszukujących wyzwań i szansy rozwoju zawodowego, które zajmą się wsparciem działu jakości w jego codziennych zadaniach.

Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności analityczne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Skrupulatność;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w dziale zapewnienia jakości lub testów;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Atrakcyjny system bonusów;
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych i językowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w unikalnych projektach;
  • Pracę w międzynarodowym i wielokulturowym zespole;

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości