Pitney Bowes Polska Sp. z o.o.
Pitney Bowes, a global technology company, provides shipping and mailing solutions, data management software, and location intelligence offerings, powering billions of physical and digital transactions in the connected and borderless world of commerce.

As a Data Engineer, you will be working with our Business Intelligence Team to maintain and develop the data warehouse. You will be responsible to build scripts, tools, infrastructure, frameworks, and services to ensure the data warehouse captures data in a comprehensive and timely manner and that ongoing improvement, enhancements and changes to the product are reflected in the data warehouse. You will also work with our Business Analysts to add meta-data layers to improve and enhance reporting and analytics practices.

Tester Oprogramowania (Moblie/Web)

Pitney Bowes to międzynarodowa firma, zapewniająca swoim partnerom nowowczesne rozwiązania w zakresie przetwarzania korespondencji masowej, zarządzania danymi oraz location intelligence.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy utalentowanych pracowników, którzy dołączą do nowego zespołu pracującego nad flagowym produktem – EngageOne Video.

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie, przeprowadzanie i utrzymanie planów testowych, estymowanie zadań testowych
  •  Przygotowywanie i utrzymywanie scenariuszy i przypadków testowych, zarówno manualnych jak i automatycznych
  •  Dokumentowanie przeprowadzonych testów, raportowanie wyników testowania
  •  Ocena zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi, w oparciu o zebrane metryki
  •  Przegląd i ocena dokumentacji technicznych na różnych etapach wytwarzania oprogramowania
  •  Przygotowywanie środowiska testowego, jak rownież procesów związanych z testowaniem, w celu uzyskania wysokiej wydajności  zespołu

Wymagania:

  •  Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku testera oprogramowania lub pokrewnej pozycji związanej z wytwarzaniem  oprogramowania
  •  Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych
  •  Znajomość narzędzi do testowania aplikacji webowych, takich jak Selenium i Jmeter
  •  Znajomość PHP, Java lub JavaScript będa dodatkowym atutem
  •  Znajmość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację słowną i pisemną

Oferujemy:

  •  Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę na czas nieokreślony w dynamicznie rozwijającej się firmie
  •  Wspaniałą atmosferę pracy
  •  Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów
  •  Indywidualny Plan Rozwoju Kompetencji i ścieżkę kariery
  •  Szkolenia w zakresie nowych technologii zarówno w Polsce jak i za granicą
  •  Dostęp do PB Academy – wirtualnej platformy zawierającej szereg kursów
  •  Udział w konferencjach i spotkaniach branżowych
  •  Ubezpieczenie na życie – Pramerica
  •  Prywatną opiekę medyczną – Medicover
  •  Kartę Multisport
  •  Pakiet socjalny w formie bonusu świątecznego 2 razy w roku
  •  Imprezy integracyjne
  •  Elastyczny czas pracy (idea core hours)
  •  W pełni wyposażone zaplecze kuchenne z ekspresem do kawy i darmowymi napojami

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na umieszczenie ich w bazie firmy, celem wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Please apply with the button on the right side of this job offer.