Tester oprogramowania i wsparcie techniczne

Sher.ly sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do znanego i ambitnego projektu prywatnej chmury Sher.ly poszukujemy Testera Oprogramowania, który będzie także zajmował się wsparciem technicznym Klientów online. Praca jest w biurze w centrum Krakowa, zdalna współpraca nie jest możliwa.

Oferujemy ciężką pracę nad wybitnym projektem w skupionej i twórczej atmosferze. Sher.ly to jest startup, z wszystkimi tego korzyściami i ograniczeniami: to mała, kreatywna organizacja o płaskiej strukturze, która jest ukierunkowana na sukces projektu.

Informacje o projekcie Sher.ly najlepiej w szczegółach opisaliśmy na stronie naszej kampanii na Kickstarterze.

Otrzymaliśmy kilka nagród:

Nagroda “Dobry Wzór 2015” w kategorii Strefa Usług od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Wizjoner ICT od PARP

Wyróżnienie wśród 50 najbardziej kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief

Wymagania

Oczekiwania wobec umiejętności osoby na stanowisko tester oprogramowania i ekspert wsparcia technicznego (TST-16-1):

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowe rozumienie kodu źródłowego
  • umiejętności prostej analizy kodu
  • projektowanie i optymalizowanie testów kodu
  • automatyzacja testów
  • umiejętność analizy statycznej i dynamicznej
  • projektowanie testów wydajności i niezawodności
  • umiejętności analizy wyników
  • generowanie raportów
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Sher.ly to powołany w 2013 roku startup, tworzący innowacyjne opr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości