NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

TESTER MANUALNY

Miejsce pracy: Szczecin
NBC Sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie zespołu testerów automatycznych i wydajnościowych, w departamencie QA
  • Rozwój zautomatyzowanych testów wykorzystujących Selenium WebDriver
  • Debugowanie i utrzymanie skryptów testowych
  • Opracowanie testów obciążeniowych wykorzystaniem JMeter i SOAP UI
  • Analiza wyników testów obciążeniowych
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, stopień inżyniera minimum
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w automatycznych testach przy użyciu Selenium framework. Mile widziane u młodszych testerów, dla doświadczonych obowiązkowy wymóg.
  • Doświadczenie w QA: Ręczne lub Automatyczne testowanie systemów złożonych
  • Umiejętność pisania oraz czytania kodu
  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • Mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu testów obciążeniowych
  • Wsparcie oraz konsultacje w siedzibie Klientów, w związku z tym oczekiwana jest gotowość do wyjazdów służbowych za granicę kilka razy w roku
  • Biegły angielski

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach dających ogromne możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia jak również możliwość korzystania ze szkoleń zagranicznych
  • Stabilne zatrudnienie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.