Tester Manualny Aplikacji Webowych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1109972

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów – branża telekomunikacyjna – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Testera Manualnego Aplikacji Webowych

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: B2B (współpraca długofalowa)

Poziom doświadczenia: 1-2 lata
Stawka: 300-450 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych oraz w samej realizacji testów
  • Przygotowywanie środowiska do testów manualnych
  • Przechwytywanie i zgłaszanie defektów podczas procesu testowania
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłoszonych defektów
  • Testowania aplikacji webowej
  • Współpraca w zespole scrumowym

Wymagania:
  • 1-2 lata doświadczenia w testowaniu manualnym aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych
  • Doświadczenie w analizie scenariuszy testowych, przypadków testowych
  • Przeprowadzanie testów wydajnościowych, systemowych, funkcjonalnych, integracyjnych, oraz bezpieczeństwa aplikacji
  • Znajomość narzędzi deweloperskich w Chrome (lub innej przeglądarce)
  • Znajomość Jira lub innego bugtrackera
  • Komunikatywność na najwyższym poziomie
  • Wysoka kultura osobista
  • Skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze
  • Język angielski poziom B2/C1

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland