tester/ka systemów administracji polis

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

 Dla naszego Klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41721
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • testowanie aplikacji po stronie użytkowników biznesowych (testy funkcjonalne i testy użytkownika)
  • tworzenie dokumentacji, w tym: przypadków I scenariuszy testowych, danych testowych, instrukcji użytkownika
  • testowanie procesów biznesowych uwzględniających zmiany w innych obszarach
  • weryfikacja zgodności dostarczonego rozwiązania ze zgłoszonymi wymaganiami biznesowymi
  • zapewnienie jakości biznesowej dostarczonego rozwiązania
  • zgłaszanie wykrytych błędów
  • raportowanie przebiegu testów

Oczekiwania:
  • znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w Towarzystwie Ubezpieczeń
  • doświadczenie w pracy na systemach administracji polis -  ubezpieczenia na życie lub ubezpieczenia majątkowe  (główne kryterium)
  • mile widziane doświadczenie w pracy po stronie operacyjnej towarzystwie ubezpieczeń na życie
  • doświadczenie w testowaniu (jako użytkownik) rozległego pod względem funkcjonalnym i procesowym oprogramowania
  • umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)
  • umiejętność identyfikacji wpływów na inne obszary biznesowe
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę tymczasową/ zlecenie ( do uzgodnienia)
  • zatrudnienie na okres 3-5 miesięcy od 01.11.2016
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako tester
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)