Tester / Junior Analyst

PMOFFICE Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do projektu wdrożenia systemu CRM poszukujemy Testera, który wesprze głównego analityka projektu w testowaniu realizowanych przez dostawców IT prac.

Czas trwania: od zaraz do listopada 2016

Miejsce: Poznań

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym.
  • Doświadczenie w dużym projekcie IT.
  • Dobrą kawę w dowolnych ilościach.
  • Możliwość pozostania z nami na stałe po projekcie.

Wymagania

Skąd masz wiedzieć, czy to Ciebie szukamy?

  • Jeśli wiesz, jak za pomocą klepsydry trzyminutowej i dziesięciominutowej odmierzyć 5 minut.
  • Jeśli lubisz zadania analityczne i nierozwiązane zagadki nie pozwalają Ci zasnąć.
  • Jeśli zawsze umiesz znaleźć błędy w systemach IT, których nie widzą inni.
  • Jeśli Twoja dociekliwość i skrupulatność sprawiają, że zawsze znajdziesz igłę w stogu siana.
  • Jeśli znasz podstawy programowania (PHP / JS / Java / HTML)
  • Jeśli rozumiesz pojęcia XML, REST, SOAP.

To wyślij do nas CV.

Co nas może bardziej przekonać do Ciebie?

  • Doświadczenie w testowaniu systemów w środowiskach przeglądarkowych.
  • Znajomość dobrych praktyk SCRUM, ISTQB, PMBoK
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM, w szczególności Salesforce
  • Biegły język angielski

Prezentacja firmy

Realizujemy usługi outsourcingowe i doradcze w obszarze zarządzania proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
7 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości