Tester Jakości Oprogramowania

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych (również na platformach mobilnych),
  • opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych,
  • analiza i dokumentowanie wyników przebiegu testów,
  • zgłaszanie i obsługa defektów.

Wymagania

  • otwarty umysł na nieustanny rozwój oraz chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego podejścia w diagnozowaniu problemów,
  • wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu źródeł i rozwiązań problemów,
  • umiejętność tworzenia kompletnych scenariuszy testowych,
  • umiejętność przeprowadzania testów funkcjonalnych,
  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, Jira, Confluecne / Redmine,
  • podstawowa znajomości HTML,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziane będą:

  • znajomość narzędzi Selenium WebDriver, Jmeter, SoapUI,
  • praktyczna znajomość baz danych i języka SQL (Oracle, MySQL) oraz języka XML.
Oferujemy:
  • fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • elastyczny czas pracy,
  • kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
  • wsparcie doświadczonych liderów IT,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie karty sportowej,
  • ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości