Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Tester IT

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Kilenta - jednego z liderów branży ubezpieczeń, działającego również w sektorze inwestycyjnym  - poszukujemy kandydata na stanowisko Tester IT

Osoba na tym stanowisku weźmie udział w projekcie automatyzacji procesów ochrony danych osobowych z perspektywą kontynuacji współpracy również na kolejnych projektach klienta.

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie testów w przypisanych inicjatywach i projektach informatycznych (testy wewnętrzne, testy integracyjne i systemowe, testy akceptacyjne)
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z testami oprogramowania: plany testów, strategie testów, przypadki testowe
  • Współpraca z Biznesem, programistami, zespołem QA oraz partnerami zewnętrznymi w ramach prowadzonych testów

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenia w wykonywaniu testów różnych typów na różnych poziomach (manualne, automatyczne, funkcjonalne, wydajnościowe; wewnętrzne IT, integracyjne, systemowe, akceptacyjne)
  • Doświadczenia w sporządzaniu dokumentacji testowej (plany testów, strategie testów, przypadki testowe)
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy, nastawienia na cel i jakość
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomości narzędzi wspierających testy (Jira, Confluence, TestFlo/HPQC, SoapUI)
  • Mile widziany certyfikat ISTQB (min. Foundation Level)
  • Podstawowej znajomości SQL
  • Znajomość zagadnień RODO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Współpracę opartą o kontrakt B2B (via Devire)
  • Pracę w środowisku składającym się z szerokiej gamy systemów i technologii wpisujących się w metodykę DevOps (Continuous Integration, automatyzacja)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w metodyce zwinnej
Devire Devire Devire Devire